Şanlıurfa’nın Sesi Teknik Seslendirme

Şanlıurfa’da seslendirme işi denilince akla gelen ilk isim Teknik Seslendirme, Şanlıurfa’dan Türkiye’nin her yerine hizmet kapısını açtı.

Şanlıurfalı esnaf Yusuf Öncel seslendirme ve organizasyonu olarak Şanlıurfa’dan Türkiye’nin her yerine hizmet verebilecek ekipmanının olduğunu belirterek, “Müşteri memnuniyetine önem veriyoruz bugün Şanlıurfa’da seslendirme denildiğinde vatandaşın aklına gelme sebebimiz kalite ve güven konusuna önem vermemizden kaynaklıdır. Şanlıurfa’nın her ilçesine hizmet verdiğimiz gibi Türkiye’nin her yerine de hizmet götürebiliyoruz.” Dedi.

 

Teknik Seslendirme; düğün, açılış, toplantı, kokteyl, sıra geceleri, sahne, ışık ve her türlü seslendirme konusunda hizmet vermektedir. Ayrıca, okul, cami, restoran, belediye ve cafe merkezi ses sistemleri olaraktan da hizmet vermekte.

 

Kalite ve güvenin adresi olan Teknik Seslendirme Organizasyonu tüm Türkiye’nin her bölgesine hizmet kapılarını açtı. Teknik Seslendirme Organizasyon’a ulaşmak çok kolay bir telefon ile ulaşabilir. Ya da ziyaret ederek istediğiniz hizmeti sorabilirsiniz. Vatandaşa her türlü kolaylık sağlanmaktadır.

 

Teknik Seslendirme, Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde Asfalt Yolu Fuar Caddesi (Emek Sineması) nın yanı başında hizmet vermektedir. İletişim numarası: 05445580646

 

 

1 Comments

Düşünceni paylaş

Back to top button