Gündem Özel Şanlıurfa

Urfa’da Kahvaltı ve Yöresel Yemeklerin Adresi “HAMARAT ELLER”

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden BELTUR bünyesinde hizmet sunan sosyal tesisler 1 Haziran Pazartesi günü itibariyle kapılarını halkın kullanımlarına açtı.

 Şanlıurfa’da Koronavirüs salgını süresince kullanıma kapalı olan sosyal tesisler alınan tedbir ve kararlar doğrultusunda tekrardan Şanlıurfa halkının hizmetine açıldı. İçişleri Bakanlığı tarafından belirlenen kurallar çerçevesinde yeniden faaliyete geçen sosyal tesisler kaliteli hizmet ve nezih ortamıyla herkesime uygun fiyatlarla kullanıma açık.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan BELTUR A.Ş. himayesinde olan HAMARAT ELLER SOSYAL TESİSLERİ yeşil alanı, kaliteli hizmeti, çeşit bolluğu, deneyimli kadrosu ile herkesime yönelik uygun fiyatlarla Şanlıurfalıları ve ile gelen misafirleri ağırlayarak en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor.

 

Tesis sorumlusu Bakır Aytekin’in yönetimi ve deneyimli kadrosu her sabah başlayan serpme kahvaltı servisi ile öğle vaktine kadar kahvaltı, öğleden akşama kadar ise Şanlıurfa’ya has yöresel yemek çeşitleri, ara yemek menülerle gelen konukların takdirini almaya ve hizmetin en iyisini yapmaya çalışıyorlar.

 

Ailecek gidilebilecek ve misafir ağırlanabilecek olan nezih ve kaliteli hijyen olan tesisin Şanlıurfa’da gidilmesi gereken yerler arasında girmesi gelen konukların memnuniyetinden dolayı birçok kez takdir de edilmiştir.

 

Abdulkadir Şanlı / 63 Olay Haber

 

 

Düşünceni paylaş

Back to top button