Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Gündem Haber Girişi: 01.11.2021 - 15:06, Güncelleme: 01.11.2021 - 15:06

AGD’den Kur'an-ı Kerim kampanyası

 

AGD’den Kur'an-ı Kerim kampanyası

Anadolu Gençlik Derneği (AGD), Şanlıurfa’da Kur'an-ı Kerim'i gençlere ulaştırmak hedefiyle yeni bir kampanyaya imza atıyor.
AGD’nin “100 bin Kur'an-ı Kerim” isimli kampanyanın tanıtımı özel bir mekanda yapıldı.     AMAÇ GENÇLERİ KURAN’LA BULUŞTURMAK   AGD Şanlıurfa Şube Başkanı Maşuk Özyaramış, gençlerin Kur'an-ı Kerimle buluşması ve onu başucu kitabı olarak sürekli okumasını sağlamak amacıyla bu çalışmayı başlattıklarını dile getirdi.   Özyaramış, “Halisane niyetlerle yapılan bu çalışmalar vesilesiyle Rabbimizin milletimizi ve ümmeti her türlü musibetlerden muhafaza etmesini ve bağışlamasını temenni ediyoruz” ifadesini kullandı.   “AMACIMIZ İNANÇLI VE FEDAKAR BİR NESLİN YETİŞTİRİLMESİDİR”   Misyonlarının inançlı ve fedakar bir neslin yetiştirilmesi olduğunu kaydeden Özyaramış, sözlerini şöyle sürdürdü:   “Misyonumuz, muhatap olduğu gençliğin içinde bulunduğu meselelerle ilgilenmek ve bu meselelere meşru dairede çözümler üretmek için gayret ortaya koymaktır. Modern sistemin ahlak ve inancı bireysel ve içe dönük bir mesele olarak değerlendirdiği bir ortamda 'Önce ahlak ve maneviyat' düsturuyla hareket etmekteyiz” dedi.       “TEK BİR GENÇ BIRAKMADAN ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ”   Şanlıurfa’nın her yerine ulaşacaklarını aktaran Özyaramış, “Sadece dünyevi ihtiyaçlarını tatmin etmeye yönlendirilmiş gençlerimize, hayatın aslında iman ve cihat olduğu şuurunu aşılamak gayesiyle eğitim çalışmalarımızı planlıyor ve yürütüyoruz. Tüm illerimizde genel merkezimizin nezaretinde olduğu gibi Şanlıurfa’da da il yönetimimizin kontrolünde 13 ilçede şehrimizin tüm bölgelerine ulaşmak ve Hakk’ın tebliğ edilmediği tek bir genç bile bırakmadan bu çalışmaları yapmanın gayreti içindeyiz” şeklinde konuştu.     “KURANI KERİM’İ GENÇLERİMİZİN GÜNDEMİNDE TUTALIM”   Özyaramış, “Mushaf-ı Şerife hürmeti dolayısıyla ayağını uzatıp istirahat etmeyi edebine yakıştıramayan bir ecdadın torunları olarak Kuranı Kerim’i gençlerimizin gündeminde tutmak, O’nun hükümlerini hayatımızın vazgeçilmez prensipleri haline getirmek temel gayelerimizin başında gelmektedir. Kuranı Kerim bağışından hediye talebine ve gerekli yerlere ulaştırılmasına kadar tüm süreç şeffaf bir şekilde takip edilebilecektir” diye konuştu.   Özyaramış, “Her türlü fuhşiyatın gençlerin gözleri önüne serildiği ve rahatlıkla ulaşıldığı böyle bir dönemde Kur'an-ı Hâkim'i gençlerimizin gündemine sokmak, onlara Kur'an’a ulaşmaları için pratik bir yol sunmak en hayırlı bir hizmet olacaktır” ifadesini kullandı.   Özyaramış, tüm Şanlıurfalıları Kur’an-ı Kerim kampanyasına destek vermeye çağırdı.   BİHA
Anadolu Gençlik Derneği (AGD), Şanlıurfa’da Kur'an-ı Kerim'i gençlere ulaştırmak hedefiyle yeni bir kampanyaya imza atıyor.

AGD’nin “100 bin Kur'an-ı Kerim” isimli kampanyanın tanıtımı özel bir mekanda yapıldı.

 

 

AMAÇ GENÇLERİ KURAN’LA BULUŞTURMAK

 

AGD Şanlıurfa Şube Başkanı Maşuk Özyaramış, gençlerin Kur'an-ı Kerimle buluşması ve onu başucu kitabı olarak sürekli okumasını sağlamak amacıyla bu çalışmayı başlattıklarını dile getirdi.

 

Özyaramış, “Halisane niyetlerle yapılan bu çalışmalar vesilesiyle Rabbimizin milletimizi ve ümmeti her türlü musibetlerden muhafaza etmesini ve bağışlamasını temenni ediyoruz” ifadesini kullandı.

 

“AMACIMIZ İNANÇLI VE FEDAKAR BİR NESLİN YETİŞTİRİLMESİDİR”

 

Misyonlarının inançlı ve fedakar bir neslin yetiştirilmesi olduğunu kaydeden Özyaramış, sözlerini şöyle sürdürdü:

 

“Misyonumuz, muhatap olduğu gençliğin içinde bulunduğu meselelerle ilgilenmek ve bu meselelere meşru dairede çözümler üretmek için gayret ortaya koymaktır. Modern sistemin ahlak ve inancı bireysel ve içe dönük bir mesele olarak değerlendirdiği bir ortamda 'Önce ahlak ve maneviyat' düsturuyla hareket etmekteyiz” dedi.

 

 

 

“TEK BİR GENÇ BIRAKMADAN ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ”

 

Şanlıurfa’nın her yerine ulaşacaklarını aktaran Özyaramış, “Sadece dünyevi ihtiyaçlarını tatmin etmeye yönlendirilmiş gençlerimize, hayatın aslında iman ve cihat olduğu şuurunu aşılamak gayesiyle eğitim çalışmalarımızı planlıyor ve yürütüyoruz. Tüm illerimizde genel merkezimizin nezaretinde olduğu gibi Şanlıurfa’da da il yönetimimizin kontrolünde 13 ilçede şehrimizin tüm bölgelerine ulaşmak ve Hakk’ın tebliğ edilmediği tek bir genç bile bırakmadan bu çalışmaları yapmanın gayreti içindeyiz” şeklinde konuştu.

 

 

“KURANI KERİM’İ GENÇLERİMİZİN GÜNDEMİNDE TUTALIM”

 

Özyaramış, “Mushaf-ı Şerife hürmeti dolayısıyla ayağını uzatıp istirahat etmeyi edebine yakıştıramayan bir ecdadın torunları olarak Kuranı Kerim’i gençlerimizin gündeminde tutmak, O’nun hükümlerini hayatımızın vazgeçilmez prensipleri haline getirmek temel gayelerimizin başında gelmektedir. Kuranı Kerim bağışından hediye talebine ve gerekli yerlere ulaştırılmasına kadar tüm süreç şeffaf bir şekilde takip edilebilecektir” diye konuştu.

 

Özyaramış, “Her türlü fuhşiyatın gençlerin gözleri önüne serildiği ve rahatlıkla ulaşıldığı böyle bir dönemde Kur'an-ı Hâkim'i gençlerimizin gündemine sokmak, onlara Kur'an’a ulaşmaları için pratik bir yol sunmak en hayırlı bir hizmet olacaktır” ifadesini kullandı.

 

Özyaramış, tüm Şanlıurfalıları Kur’an-ı Kerim kampanyasına destek vermeye çağırdı.

 

BİHA

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve 63olay.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.